המוזיקה בבר המצווה – moonlandingday.com

המוזיקה בבר המצווה

מזל טוב וסימן טוב וסימן טוב ומזל טוב…תקופת הארועים הגיע למשפחה וכדאי שכולם ימצאו עוד מקור הכנסה, לא גדול, אפשרי זמני, אך בלי מקור נוסף מנהל הבנק יתעצבן, יקצוף ואפילו ישתולל. למי אכפת שיש לכם הרבה ארועים שהתכנסו לפרק זמן אחד? את מי מעניין שהדודה בחרה להזמין את כולכם ולא רק את ההורים לחגוג בר מצווה בשרון? מזל טוב ומועדים לשמחה וניפגש לאחר מכן, נקווה שבשמחות.
מצחיק לחשוב איך פעם התנהלו חיים של משפחות שלמות ללא ארועים ושמחות כמעט. לפני מאה עד מאה חמישים שנים, משפחות היו חוות חתונה אולי שלוש או ארבע פעמים בכל החיים ולא ברור איך, החתונות היו מתקיימות בפני קהל מצומצם, מקורב בצורה מאד משמעותית, מי שא היה מאד מקורב לא היה מוזמן וגם אם כן, המטרה של ההזמנה היתה שיבוא על מנת לציין ולחגוג. מי חשב באותן שנים על עלות המנות מול שווי המתנות, מי חשב לבקש כסף או תלושי מתנה ברשתות? היו מציינים בצינעה, נימוס ועדנה ולא חולמים על הרפתקאה כלכלית מפוקפקת שלא יודעים כיצד נכנסים אליה ובטח ובטח לא יודעים כיצד יצאו ממנה.
כיום בר מצווה או בת מצווה בשרון זהו ארוע לא של מה בכך. אם הילדה מחוברת לטמפו החברתי המאד מקובל ונפוץ, חזקה עליה שאת הבת מצווה הקרבה ומבוששת לבוא היא תחווה כהפקת ארוע בעוצמות גדולות יותר מכל חוויה שעברה עליה עד אותו רגע, הפקה שעשויה להשתוות להפקת חתונה במקרי קיצון שהופכים יותר ויותר נפוצים.

Comments are currently closed.